Recep İvedik 6
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
2.8 IMDB Puanı 5 Yorum 3,840 Görüntülenme

Recep İvedik 6 izle

(2019)
Bir hata sonucu Konya yerine Kenya'ya giden kahramanımız Recep İvedik 6 izleyicileriyle kaldığı yerden maceraya yurtdışında devam ediyor. Yakın dostlarının olduğu Karaambarlar Kamyoncular Derneğinin Konya'da düzenleneyeceği kuru fasulye festivali sebebiyle Recep İvedik'e özel bir davetiye ulaşmıştır. Gelen bu mektubu gören Recep İvedik 6. filminde aşırı mutlu olur, sevinir ve gidebilmek için en yakın dostu Nurullah'a gelen mektubu anlatır. Yoğun ısrarları sonucu Recep İvedik ile birlikte Konya'ya bu festivale gitmeye ikna olmuştur. Recep İvedik 6 Full izle, seyahat acentesinde yeğeni bulunan Nurullah hemen bilet ayarlaması için onu arar lakin hatta yaşanan bir sorundan ses kesik kesik gelir ve bu sebeple Kenya olarak algılanıp biletleri oraya kesmişlerdir.
Havalimanına gelen Recep İvedik ve Nurullah'ın kıyafetlerinden şüphelenip Kenya sıcağında giyilmemesi gerektiğini söylemeye çalışsalar ve aşı olmaları gereklili gibi yerlerde anlaşamazlar. Uçak yolculuğu çok uzun sürünce durumu farkeden Recep İvedik, duruma isyan eder ama artık çok geçtir. Recep İvedik bir süre Kenya'da zaman geçirmek zorundadır. Burada vahşi hayvanlar ve kabileler arasında komedi dolu bir serüven Recep İvedik 6'da sizler bekliyor. Togan Gökbakar'ın tekrar yönetmen koltuğunda gördüğümüz yapımda Şahan Gökbakar, Nurullah Celebi ve Somer Kavran oynamaktadır. Recep İvedik 6 Afrika 2019 Full izleyeceklere güzel bir komedi dileriz.

Recep İvedik 6 Full Hd İzle, Recep ivedik 6 indir, recep ivedik 6 full indir

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Recep İvedik 6 izle, Recep İvedik 6 full izle, Recep İvedik 6 sansürsüz izle, Recep İvedik 6 bipsiz izle, Recep İvedik 6 hd izle, Recep İvedik 6 2019 izle, Gişe rekoru kıran komedi karakteri Recep Ivedik'in altıncı macerası. Recep şaşırtıcı bir şekilde kendini Konya yerine Kenya'da bulur ve macera başlar. Ardından üst üste gelen talihsizlikler ile ortaya karışık bir komedi macerası bizi bekliyor. En çok beklenen filmler arasında gelen recep ivedik yılın sinema gündemine de damgasını vurmuştur. iyi seyirler.

  Resimler

  "Recep İvedik 6" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (5)